Za nami uroczyste podsumowanie wielkiego pomorskiego Plebiscytu „Nauczyciel na medal“. Celem tej akcji było wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych pedagogów. We wtorek 12 grudnia w Teatrze Wybrzeże nasi zwycięzcy odebrali dyplomy i atrakcyjne nagrody, m.in. medale marszałka województwa pomorskiego. Patron Plebiscytu Mieczysław Struk także był obecny na uroczystości. – Każda okazja, żeby zwrócić uwagę na status nauczyciela, na jego pracę, jest niezwykle ważna. Trójka naszych nauczycieli została laureatami Plebiscytu. Pani Ania Siciarek i Alicja Grześkowiak zostały laureatkami  na etapie powiatowym w Gdyni. Pani Beata Stenzel otrzymała tytuł “Nauczyciela na medal Województwa Pomorskiego 2017”.  Rozpiera nas duma i serdecznie gratulujemy pani Beatce. Dziękujemy za nieocenione wsparcie wszystkim uczniom, rodzicom i absolwentom Szkoły. Jest to dla nas wielki dzień. Cieszymy się, że nasi wspaniali nauczyciele zostali docenieni na forum, nie tylko trójmiejskim, lecz również wojewódzkim. Wielkie brawa!  Zapraszamy do galerii!

Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualnosci/a/gala-plebiscytu-nauczyciel-na-medal-najlepsi-nauczyciele-nagrodzeni-wideozdjecia,12761730/