W dniach 8 – 10 stycznia 2019r. w Sali Widowiskowej „GROM” odbył się XIX Gdyński Przegląd Jasełek. Organizatorami konkursu byli: Urząd Miasta Gdyni, Klub 3. Flotylli Okrętów, Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdyni oraz IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Patronat honorowy nad konkursem objęli Ksiądz Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź -Metropolita Gdański i Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. Ideą, odbywającego się już od 2001 roku konkursu, jest podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych oraz integracja szkół województwa pomorskiego. Przegląd od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych. Poziom tegorocznego konkursu był wyjątkowo wysoki. Przed jury stało nie lada wyzwanie. Spektakle nagrodzono w kategorii szkół podstawowych klas I-III , w kategorii szkół podstawowych klas IV-VII i w kategorii szkół średnich. Ponadto przyznano wyróżnienia indywidualne. Miło jest nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych klas I-III uczniowie klasy II naszej szkoły zdobyli I miejsce ! Nagrodę – wyróżnienie  za najlepszą rolę indywidualną odebrała także Zosia Regent z klasy II ! Serdecznie gratulujemy!