Szanowni Państwo,

rodzice dzieci uczęszczających do Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej.

W tym roku szkolnym wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków. Aby się zarejestrować do prosimy kliknąć tutaj:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=spoldzielnia_socjalna_razem_gdynia&token=97f3900edf07534d1249faaa010cfe5e

Załączamy prostą instrukcję krok po kroku jak to poprawnie zrobić i korzystać z systemu.

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3  dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków ustawiliśmy debet odpowiadający wartości 3 posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Pierwszym dniem, na który można zamówić posiłek jest wtorek 5 września. Prosimy o zamawianie posiłków na cały miesiąc tak aby nasza firma mogła oszacować ich liczbę. Odwołanie posiłku można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 8:30 rano w dniu wydawania posiłków.

System jest w fazie wdrażania i wypełniania treścią (jadłospisy), dlatego prosimy o wyrozumiałość jeśli nie wszystkie informację będą dostępne od momentu zalogowania. Dotyczy to przede wszystkim składników posiłków która to informacja będzie dostępna dopiero od października br.

Wykluczające diety bezlaktozowe (BM) i bezglutenowe (BG) proszę zaznaczyć podczas rejestracji. Posiłki te zostaną oznaczone w specjalny sposób umożliwiający odróżnienie ich od pozostałych.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów:

e-mail: biuro@razem.org  tel: 570 830 867

Pozdrawiamy

Katarzyna i Wojciech Giruccy  – Razem przy stole