Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie uczniów klas III, IV, V oraz VI do zapisów na międzynarodowe egzaminy Cambridge English Assessment! Sesja odbędzie się u nas w szkole już 22 października (sobota). Koszt przystąpienia do testu to 285zł; płatność w sekretariacie szkoły do środy 21.09.

Dla kogo egzamin?
Dla wszystkich chętnych dzieci! Do testu może podejść każdy uczeń naszej szkoły, gdyż przygotowania do zdawania tych certyfikatów są stałym elementem naszych lekcji j.angielskiego. To oznacza, że uczniowie z klasy III przygotowani są już do zdania egzaminu YLE Starters, uczniowie klasy IV i V (osoby z klasy V, które nie zdecydowały się w zeszłym roku – zachęcamy do podejścia teraz) przygotowani są do zdania egzaminu YLE Movers, a z klasy VI do egzaminu YLE Flyers.

Dlaczego warto?
Każdy kandydat stanie przed szansą uzyskania międzynarodowego certyfikatu, poświadczającego znajomość języka na danym poziomie. Jest on fundamentem do zdobywania dalszych kompetencji językowych. Co więcej, Cambridge jest kolebką egzaminów językowych, więc jednocześnie jest to niezwykłe doświadczenie dla dziecka i obycie się z sytuacją egzaminową.

W razie wątpliwości i w celu zapisania dziecka, prosimy o kontakt z zespołem anglistek.