Maraton Czytelniczy
kl. IV-VI
Joanna Lachowicz
Cały rok – co miesiąc

Bieg Przełajowy Puchar Gdyni – bieg Rady Dzielnicy Karwiny
Kl. O-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
Październik 2015

Ogólnopolski konkurs Ortograficzny
Kl. II-III
Iza Łasińska-Romik
Październik 2015

Etap szkolny Konkursu Kuratoryjnego z J. angielskiego
Kl. IV-VI
Anna Siciarek
Październik 2015

Konkurs plastyczno-ekologiczny Eko-ludek
Klaudia Fic, Joanna Konkiel
Październik 2015

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych ( konkurs kuratoryjny)
kl. VI-VI
Jaonna Lisiewicz

Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku – turniej piłkarski
chłopcy do lat 10
Paweł Dziubiński
27 październik 2015

Konkurs Ptasia Stołówka lub Karmnik
kl.I-VI
Klaudia Fic, Agata Sosnowska
październik-listopad

Konkurs recytatorski w j. hiszpańskim
kl. II-III
Kamila Skokowska
listopad 2015

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
Listopad 2015

The Bat Kid – konkurs j. angielskiego
kl.IV-VI
Anna Siciarek
Listopad 2015

Szkolny Turniej Piłki Ręcznej
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
Listopad2015

Bieg Niepodległości
KL. III-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
11.11.2014

Konkurs biblijny Ewangelia Św. Łukasza – konkurs wojewódzki
Dorota Czaja

Konkurs na eko – choinkę
kl. I-VI
Klaudia Fic, Joanna Konkiel
listopad-grudzień

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
Grudzień

Wojewódzki Konkurs Piosenki Świątecznej „Czas świąt, czas kolędowania”
kl. 0-VI
Hanna Witomska
Grudzień 2015

Olimpusek dla klas I-III
kl. I-III
Iza Łasińska-Romik
Styczeń 2016
Bieg z okazji Urodzin Gdyni
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski
Luty 2016

„Little Shakespeare”- szkolny konkurs recytatorski j. angielski
kl. I-VI
Anna Siciarek
luty 2016

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”
Kl. 0-VI
Hania Witomska
luty-marzec 2016

XVII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Torreador , czyli walka z ortobykami.
kl. IV-VI
Joanna Lisiewicz
marzec 2016

Ogólnopolski Konkurs J. Ang LEON
kl. II-VI
marzec 2016

Olimpus – konkurs j. angielskiego
kl. IV-VI
Anna Siciarek
marzec 2016

 

Szkolny Turniej Koszykówki
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak
kwiecień 2016

Happy English Time – konkurs j. angielskiego
kl. I-V
Anna Siciarek
kwiecień 2016

Olimpusek – konkurs j. angielskiego
kl. I-III
Anna Siciarek
kwiecień 2016

Spelling Bee- szkolny konkurs literowania
kl. I-VI
Anna Siciarek
marzec-kwiecień 2016

Focus on America – konkurs j. angielskiego
kl. IV-VI
Anna Siciarek
Kwiecień 2016

Wojewódzki Konkurs Wokalistów „Śpiewać każdy może”. MDK GDYNIA
Kl. 0-VI
kwiecień 2016
Hanna Witomska

Wojewódzki Konkurs Multimedialny z Języka Angielskiego The 3CITY
kl. I-VI
kwiecień-maj 2016
Anna Siciarek

Mistrzostwa PSSP w pływaniu.
Kl. 0-VI
Sławomir Wierzchowski, Anna Będziak,
Maj

 

Szkolny turniej Piłki Nożnej
Kl. IV-VI
Sławomir Wierzchowski, Paweł Dziubiński, Anna Będziak
Czerwiec